Albumy na Komunię

Albumy na zdjęcia komunijne to praktyczny upominek, który zostanie z dzieckiem na zawsze

Albumy na zdjęcia komunijne w większości projektowane są w taki sposób, aby pomieściły większą ilość zdjęć. Dziecko będzie mogło wkleić ulubione zdjęcia na głównych kartach, a pozostałe schować do kieszonek. W projekcie wykorzystujemy cytaty i psalmy, które są małymi drogowskazami i warto zapamiętać je na dłużej. Pierwsza strona albumu to zazwyczaj personalizowane życzenia komunijne , a na ostatniej karcie zamieszczamy dodatkowo czułą dedykację.

Albumy są utrzymane w przyjemnej dla oka sekwencji barw, a papiery wykorzystane do wydruku są zazwyczaj gładkie i błyszczące. Baza albumu jest solidna, składa się z 4 lub 6 grubych, dodatkowo rozbudowanych kart.

Personalizacja albumów zaskakuje nie tylko dzieci, sprawiając im wiele radości. To tak niewiele, by prezent komunijny był jednym z tych, do których wraca się po latach.

Twoje zamówienie będzie z pewnością różniło się od pokazanych na zdjęciach, ponieważ w dużej mierze zależy od Twoich oczekiwań i wyboru elementów tworzących ponadczasowy design.

Zachęcam do kontaktu, jeżeli chciałabyś dowiedzieć się więcej o personalizacji. Klik