Kolekcje i zestawy komunijne

Zamawiając całą kolekcję papeterii, lub zestaw wybranych przez siebie elementów, oszczędzasz swój cenny czas na szukanie pasujących do siebie wzorów zaproszeń, podziękowań i elementów dekoracji stołów. Mamy często uzupełniają swoje zamówienia o pamiątki dla dzieci, pasujące wzorem do oprawy przyjęcia. Spójny design, a także wysoka jakość papeterii i dekoracji, świadczy o Twoim precyzyjnym i zręcznym podejściu do spraw organizacyjnych, a co za tym idzie – zaskoczysz i zachwycisz gości. Omówienie wzoru i rezerwacja terminu, to pierwszy krok do tego, aby przyjęcie Twojego dziecka było pełne elegancji i klasy.

zaproszenia, podziękowania
Zobacz ofertę z Perłową kolekcją

Perłowa kolekcja komunijna to oferta dla Mam, które chciałyby zamówić całą potrzebną papeterię, oraz pamiątki dla dziecka w jednym miejscu. Kliknij tutaj, jeżeli chciałabyś dowiedzieć się więcej o kolekcji.

Poniżej zdjęcia podziękowań, zaproszeń i menu z Perłowej kolekcji komunijnej.


winietki i zaproszenia
Zestaw papeterii na Komunię

Chciałabyś, aby winietki na stołach nawiązywały do zaproszeń? Napisz koniecznie w wiadomości, który wzór zaproszeń wybierasz, a dopasujemy do niego inne elementy papeterii, które będą Ci potrzebne, a nawet pamiątkę dla dziecka.

Poniżej winietki, zaproszenia, oraz pamiątka wykonane z zachowaniem jednego wzoru.