O mnie

Marka Card Design World, to 5 lat zbierania doświadczeń i współpracy z wieloma, wspaniałymi ludźmi. Powstała z sentymentu do wspomnień. Pomagam Wam te wspomnienia zaprojektować, a później zatrzymać na zawsze.

Rękodziełem artystycznym zajmuję się od 2012 roku, a drugą moją pasją jest grafika komputerowa. Łącząc te dwa rozbieżne nurty, wprowadziłam nowy trend personalizacji , skupiając się przede wszystkim na projektach indywidualnych.

Warstwowe pudełeczka exploding zdobyły uznanie wśród moich klientek, oczekujących nieszablonowych prezentów

Wszystkie moje prace jakie wyruszają w świat, łączy jeden ważny element. Tworzą pewne historie i wywołują emocje podczas otwierania.
Uśmiech, radość, a nawet łzy.

Zaprojektuję dla Ciebie tak, aby ta kartka, często rzucona do szuflady… zapomniana, była po latach powodem do wspomnień, wzruszenia i zadumy…

Miłego przeglądania strony

Dorota Wobik


Kilka ważnych drobiazgów

Wszystkie prace są zaprojektowane i wykonane przeze mnie i podlegają ochronie prawnej chronione są przez przepisy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć, ani traktowanie jako inspiracji. Część zdjęć i grafik, które stosuję w niektórych projektach i na stronie, pochodzi ze zbiorów stockowych i są wykorzystywane przeze mnie zgodnie z licencją. Korzystam również z licencji https://de.freepik.com/ i https://pixabay.com/pl/