O mnie

Witaj.
Bardzo się cieszę, że znalazłaś się w tym miejscu. To znaczy, że mamy wspólne priorytety związane z dziećmi, a kwestie rodzinne są dla nas obu równie ważne.
Jestem osobą przechowującą stosy pamiątek, zdjęć i wierszy, które przywołują wspomnienia i potrafią sprytnie cofać czas.

Swoje zamiłowania i idee przemycam do mojej pracy.

Od lat tworzę kartki, udoskonalam dotychczasowe projekty, projektuję nowe.
Warstwowe pudełeczka exploding zdobyły uznanie wśród moich klientek, oczekujących nieszablonowych pamiątek, które wywołują pozytywne wrażenia.

Wszystkie pamiątki wykonane w mojej pracowni łączy jeden ważny element. Tworzą pewne historie i wywołują emocje podczas otwierania.
Uśmiech, radość, a nawet łzy.

Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, utrzymując tym samym dobry kontakt z klientkami. Papeterię wykonuję od podstaw ręcznie z największą starannością i precyzją, korzystając ze sprawdzonych materiałów.
Wszystkie produkty, które opuszczają pracownię, tworzone są w najwyższej jakości, która jest wartością i filarem mojej marki.

Marka Card Design World, którą buduję, jest nową na rynku polskim, ale podparta jest wieloletnim doświadczeniem i współpracą z wieloma wspaniałymi ludźmi.

Jest to mój drugi duży projekt, który powstał na potrzeby moich klientek, szukających wyjątkowych kartek i pamiątek – aby spełnić ich wysokie oczekiwania dotyczące personalizacji i indywidualnego wzoru.

Mam nadzieję, że i Tobie przypadnie do gustu nowy design i unikatowe produkty, które oferuję.

Trochę historii

Rękodziełem zajmuję się od 2012 roku, a drugą moją pasją jest grafika komputerowa. Łącząc te dwa rozbieżne nurty, wprowadziłam nowy trend personalizacji kartek, skupiając się przede wszystkim na pełnej personalizacji i zaprojektowaniu kartki wewnątrz, a nie tylko na wyglądzie zewnętrznym.

Marka Card Design World powstała z sentymentu do dziecięcych wspomnień, o które dba każda Mama. A ukochane Ciocie dokładają swoje cegiełki, aby pomóc Mamie te wspomnienia zaprojektować, a później zatrzymać na zawsze.

Zaprojektuję dla Ciebie tak, aby ta kartka, często rzucona do szuflady… zapomniana, była po latach powodem do wspomnień, wzruszenia i zadumy…

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego przeglądania dziecięcych historii.

Dorota Wobik


Kilka ważnych drobiazgów

Wszystkie prace są zaprojektowane i wykonane przeze mnie i podlegają ochronie prawnej chronione są przez przepisy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć, ani traktowanie jako inspiracji. Część zdjęć i grafik, które stosuję w niektórych projektach i na stronie, pochodzi ze zbiorów stockowych i są wykorzystywane przeze mnie zgodnie z licencją. Korzystam również z licencji https://de.freepik.com/ i https://pixabay.com/pl/