Perłowa kolekcja komunijna


Kolekcja Perłowej papeterii komunijnej

Możliwość zamówienia kolekcji papeterii, gwarantuje, że na przyjęciu Twojego dziecka będzie królował wyjątkowy, spójny design, a Ty ten niesamowity efekt osiągniesz bez większego trudu.
Oferta ta jest zdecydowanie dla Mam, które cenią nowoczesny design, a przy okazji chciałyby oczarować gości komunijnych swojej pociechy.


Wielu rodziców zamawia zaproszenia, ozdoby, po czym pojawia się zmartwienie w jaki sposób dopasować podziękowania, księgę pamiątkową i elementy dekoracji stołów.
Zamawiając papeterię w jednym miejscu- jesteś o krok do przodu.


W tym roku, w przypadku kolekcji, nie wiążemy rezerwacji terminu żadną umową. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia i niepewną sytuację, musimy wziąć pod uwagę, że plany dotyczące organizacji przyjęcia mogą się zmienić.


Z tego względu, rezerwując termin realizacji zestawu wiele miesięcy przed datą Komunii, nie masz obowiązku zapłaty z góry za całość.
Zamówienie jest wtedy traktowane podobnie jak w przypadku innych, indywidualnych realizacji.
Ustalamy wspólnie czas wykonania i dzielimy kolekcję na dwa oddzielne etapy, które są realizowane po wpłacie ustalonej kwoty na konto Card Design World. O zamówieniu indywidualnym przeczytasz tutaj.


Planując zamówienie kolekcji warto zarezerwować terminy już w styczniu.
Nie jest to zobowiązujące dla klienta, a jedynie wskazówką dla mnie, czyli Twój termin zostaje wpisany w kalendarz.
W tym miejscu przypomnę, że Card Design World to mała firma- wszystkie produkty przygotowywane są dla Was od podstaw. Dlatego też, czas oczekiwania jest wydłużony.
Za to wkładam całe serce w każdą realizację , co doceniło już wiele moich klientek.


Jeżeli chciałabyś przeczytać co mówią o Card Design World inne Mamy- przeniosę Cię do miejsca, gdzie znalazły się cenne opinie i rekomendacje, oraz polecenia.


Na początku każdego miesiąca kontaktuję się z każdą osobą z prośbą o potwierdzenie, bądź zwolnienie terminu.


W pierwszej kolejności, klientki decydują się najczęściej na wykonanie zaproszeń, które realizujemy w najbliższym, wolnym terminie.
Następnie ustalamy dogodny czas na wykonanie pozostałych elementów papeterii. Omawiając projekt kontaktujemy się swobodnie przez wygodny dla nas obu kanał, oraz o dogodnej porze dnia.


Zamawiając pełną kolekcję przez sklep, nie ma możliwości podzielenia płatności na dwa etapy.
Obowiązuje czas realizacji podany w ofercie.
Jeżeli nasuwają się pytania, do których odpowiedzi nie znalazłaś tutaj, zachęcam do kontaktu.Zamawiając pełny komplet, zaoszczędzisz 30% w stosunku do cen regularnych.
Ponadto odejmiesz sobie nerwowych poszukiwań wykonawców, gdy okaże się, że zabrakło, na przykład, winietek na stoły.
Ja, w Card Design World, zajmę się potrzebną papeterią na Wsze przyjęcie, a Ty…
Zyskasz czas i spokojną głowę, że nie musisz martwić się o podziękowania, winietki, czy plakat powitalny. Dodatkowo zaoszczędzoną kwotę możesz przeznaczyć na stylistkę, lub słodkości komunijne.


Elementy Perłowej kolekcji można zamówić niezależnie od siebie, dzięki czemu możesz skompletować zestaw na swoje potrzeby.
Zamawiając konkretne, wybrane elementy kolekcji zapraszam do sklepu.

Znajdziesz tam papeterię, oraz pamiątki dla dziecka.


W tym roku oferta kolekcji została przygotowana dla 15 gości komunijnych, z możliwością domówienia kolejnych sztuk.
Pełny zestaw papeterii z Perłowej kolekcji będzie dostępny w styczniu, kiedy to przypada premiera. W kolekcji znajdują się poniżej wymienione produkty, klikając w nie, zostaniesz przekierowana do oferty w sklepie.

Decydując się na inny wzór zaproszeń, lub kolorystykę, zostanie przygotowany dla Ciebie zestaw papeterii z wybranym motywem przewodnim.
Wszystkie szczegóły omawiamy wspólnie.
Zapraszam do sklepu, lub do kontaktu, w celu omówienia indywidualnego zamówienia.