Music box

Music Box

Kolekcja muzycznych boxów otwiera nieszablonowe możliwości personalizacji pamiątek komunijnych. Często wybierane kontrowersyjne rozwiązania, dały początek nowym projektom, w których moje podejście do sposobu personalizacji pamiątek jest zupełnie inny- luźny i ciekawy.

Co znajdzie dziecko w takiej unikatowej pamiątce ?

Na nowy projekt może się złożyć kilka elementów. Jakie one będą, zależy od informacji jakie mi przekażesz o dziecku. Im bardziej poznam naszego bohatera, tym łatwiej będzie mi dopasować projekt. Swobodne dobieranie życzeń i dedykacji w Music box, pozwala na manewrowanie tekstami, modyfikowanie tradycyjnych dedykacji . Całość dopinają pasujące do projektu i dziecka cytaty i psalmy.

Do tej pory jednymi z ciekawszych elementów, jakie zostały wplecione w projekt, były nuty utworu nie związanego z uroczystością komunijną, z którego wybrane wersy wkomponowane zostały również w dedykacje. Uwzględnianie wielu talentów i pasji dziecka w życzeniach zdarza się bardzo często. Jednymi z ciekawszych elementów, dodanych do projektu komunijnego, była zdecydowanie miłość do klocków lego, do przyrody i motyli, wóz strażacki u młodego pasjonata, boksowanie u pewnej dziewczynki, ponadto talenty muzyczne, sportowe. Charakterystyczne pamiątki mają za zadanie docenić talenty dzieci, popychają do realizacji marzeń, a nawet, poprzez odpowiednie drogowskazy- wskazywać drogę.

Ze względów na indywidualność życzeń i tekstów, nigdy nie zostały one opublikowane w sieci.

Jeżeli chciałabyś, aby pamiątka, którą podarujesz dziecku na Pierwszą Komunię, lub inną ważną okazję, była czymś więcej niż zwykła kartka z życzeniami, nie zwlekaj. Wykonanie projektu indywidualnego jest często czasochłonne i skomplikowane, dlatego czas oczekiwania jest dłuższy. Zapraszam do zakładki, w której dowiesz się więcej o zamówieniach indywidualnych, lub do bezpośredniego kontaktu, jeżeli preferujesz taką formę.