Zamówienia

W Card Design World znajdziesz niesamowite kolekcje personalizowanej papeterii okolicznościowej na uroczystości dziecięce, które projektuję i wykonuję według indywidualnych potrzeb każdej mojej klientki.
Kartki, albumy, podziękowania to przede wszystkim pamiątki na lata, których wnętrze powinno być równie wyjątkowe, jak wygląd zewnętrzny. To tutaj znajdziesz coś specjalnego, coś wyjątkowego, coś innego.

Większość prac jakie wykonuję i publikuję w galerii strony, jest wykonana na indywidualne zamówienie.

Są to produkty premium, wykonywane ręcznie- które trudno jest powtórzyć kolejny raz, dlatego każda sztuka, która opuszcza pracownię, jest szczególna i wyjątkowa. Zarówno ta, do której wykonujemy wspólnie nowy projekt, jak i ta która wykonana jest na podstawie gotowego szablonu. Card Design World to przedstawienie tradycyjnej papeterii w niebanalnym stylu, przygotowanej z dużą precyzją i w najwyższej jakości.

Zaprojektujemy dzieciom wspomnienia.

komunia
Zamówienie indywidualne

Jeżeli i Ty chciałabyś zamówić szczególną pamiątkę, wykonaną z myślą o dziecku, nie wahaj się. Gwarantuję, że ułożymy gustowny wzór, który wyrazi Twoje uczucia.

Prace, w większości wykonane na indywidualne zamówienie, zostały zebrane w galerii.

Przeglądasz i nie znalazłaś ulubionej kolorystyki?
Podoba Ci się kilka elementów, niestety w różnych pamiątkach?

Wszystkie produkty projektuję od podstaw, co umożliwia mi modyfikację prawie każdego elementu, jak i stworzenie zupełnie nowego.

Napisz do mnie, wspólnie zastanowimy się jaka pamiątka będzie idealna do przekazania Twojej dedykacji i życzeń.

Jeżeli szukasz nietypowych zaproszeń, lub podziękowań, zrealizuję Twój pomysł.

Zachęcam do poznania opinii na Fb, oraz w Google. Słowa innych Mam, Cioć, a nawet Wujków, to cenne rekomendacje dla Card Design World, dzięki którym firma jest ceniona i polecana wśród rodziców i szukających upominków Cioć.

Obawiasz się, że zamawiając nowy projekt, efekt końcowy nie będzie zadowalający? Nie martw się. Poświęcę Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebowała. Razem zastanowimy się nad kolorystyką, tekstami. Daję Ci gwarancję, że będziesz zadowona. A jeżeli stało by się inaczej, znajdziemy rozwiązanie.

Jaka jest cena za nowy projekt?

Wykonanie nowego projektu bywa czasochłonne, wymagające. Jednak pamiątka zaprojektowana z myślą o dziecku, z pewnością wywoła wielkie emocje i zostanie zapamiętana na zawsze.

Cenę za projekt ustalam indywidualnie, zależy ona od skomplikowania projektu. Kwota ta jest doliczana do ceny produktu, podanej na stronie, lub w sklepiku.

card@carddesignworld.com

Jeżeli chciałabyś skontaktować się szybko i bezpośrednio, zadzwoń jeszcze dziś 576 810 825 / Dorota

pudełeczko
Pamiątka wykona z wzoru

W sklepiku znajdziesz wzory papeterii okolicznościowej, oraz pamiątek.

Zachęcam do przeglądania i zamówienia wybranego wzoru w sklepie.

Jeżeli nie będziesz pewna, będziesz chciała dopytać o cokolwiek. Lub oferta nie jest według Ciebie jasno opisana- jestem po drugiej stronie i chętnie odpowiem na nurtujące pytania.

Produkty w sklepiku będą dodawane systematycznie, niestety nie jest możliwe uzupełnienie wirtualnych półek po brzegi.

Znalazłaś na stronie zdjęcie pamiątki, która szczególnie spodobała się, lub innej papeterii, ale nie ma takiej pozycji w sklepiku? NAPISZ do mnie koniecznie. Jest duża szansa, że jestem w stanie odwzorować wzór, bez konieczności wykonywania nowego projektu.

Wybierz zdjęcie z galerii, napisz krótko Twoje oczekiwania, oraz planowaną datę uroczystości. Wyślij w wiadomości. Odpiszę najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.

Jeżeli chciałabyś skontaktować się szybko i bezpośrednio, zadzwoń jeszcze dziś 576 810 825 / Dorota