Zamówienia

W Card Design World znajdziesz niesamowite kolekcje personalizowanej papeterii okolicznościowej na uroczystości dziecięce, które projektuję i wykonuję według indywidualnych potrzeb każdej mojej klientki.
Kartki, albumy, podziękowania to przede wszystkim pamiątki na lata, których wnętrze powinno być równie wyjątkowe, jak wygląd zewnętrzny. To tutaj znajdziesz coś specjalnego, coś wyjątkowego, coś innego.

Większość prac jakie wykonuję i publikuję w galerii strony, jest wykonana na indywidualne zamówienie.

Są to produkty premium, tworzone ręcznie- które trudno jest powtórzyć kolejny raz. Każda sztuka, która opuszcza pracownię, jest szczególna i wyjątkowa. Zarówno ta, do której wykonujemy wspólnie nowy projekt, jak i ta która wykonana jest na podstawie wybranego wzoru, gotowego szablonu. Card Design World to przedstawienie tradycyjnej papeterii w niebanalnym stylu, przygotowanej z dużą precyzją i w najwyższej jakości.

Zaprojektujemy dzieciom wspomnienia.

komunia
Zamówienie indywidualne

Jeżeli i Ty chciałabyś zamówić szczególną pamiątkę, wykonaną z myślą o dziecku, nie wahaj się. Gwarantuję, że ułożymy gustowny wzór, który wyrazi Twoje uczucia.

Prace, w większości wykonane na indywidualne zamówienie, zostały zebrane w galerii.

Przeglądasz i nie znalazłaś ulubionej kolorystyki?
Podoba Ci się kilka elementów, niestety w różnych pamiątkach?

Wszystkie produkty projektuję od podstaw, co umożliwia mi modyfikację prawie każdego elementu, jak i stworzenie zupełnie nowego.

Napisz do mnie, wspólnie zastanowimy się jaka pamiątka będzie idealna do przekazania Twojej dedykacji i życzeń.

Jeżeli szukasz nietypowych zaproszeń, lub podziękowań, zrealizuję Twój pomysł.

Zachęcam do poznania opinii na Fb, oraz w Google. Słowa innych Mam, Cioć, a nawet Wujków, to cenne rekomendacje dla Card Design World, dzięki którym firma jest ceniona i polecana wśród rodziców i gości.

Wykonanie nowego projektu bywa czasochłonne, wymagające. Jednak pamiątka zaprojektowana z myślą o dziecku, z pewnością wywoła wielkie emocje i zostanie zapamiętana na zawsze.

Cenę za projekt ustalam indywidualnie, zależy ona od skomplikowania projektu.

Napisz jeszcze dziś, aby zarezerwować termin card@carddesignworld.com

Jeżeli chciałabyś skontaktować się szybko i bezpośrednio, zadzwoń lub wyślij wiadomość 576 810 825

pudełeczko
Pamiątka wykona z wzoru

Zachęcam do przeglądania i zamówienia wybranego wzoru w sklepie. Większość produktów jest dostępnych od ręki- informacja jest dodana w opisie oferty.

Produkty w sklepiku będą dodawane systematycznie, niestety nie jest możliwe uzupełnienie wirtualnych półek po brzegi.

Znalazłaś w galerii zdjęcie, ale nie ma takiego wzoru w sklepiku? NAPISZ do mnie koniecznie. Jest duża szansa, że jestem w stanie odwzorować wzór, bez konieczności wykonywania nowego projektu.

Napisz jeszcze dziś, aby zarezerwować termin card@carddesignworld.com

Jeżeli chciałabyś skontaktować się szybko i bezpośrednio, zadzwoń lub wyślij wiadomość 576 810 825