Podziękowania dla gości

Gdy organizujesz przyjęcie komunijne dla dziecka, pierwsze myśli biegną w stronę papeterii. Nie tylko zaproszenia, ale i podziękowania dla gości będą mile widziane. Na szczególną uwagę zasługują podziękowania dla Rodziców Chrzestnych, dla których wyjątkowa pamiątka z tego ważnego dnia, będzie powodem do uśmiechu.

Papeteria to jeden z pierwszych elementów, które wybierzesz na uroczystość Twojego dziecka.

Twoje dziecko przygotowuje się do przyjęcia Pierwszej Komunii, a Ty tym samym do organizacji przyjęcia komunijnego? Z pewnością coraz częściej szukasz w sieci inspiracji na przyjęcie, dekoracji, zaproszeń, podziękowań… a z dnia na dzień pojawia się coraz więcej pytań.

Często to trudny temat dla rodziców, którzy z reguły bywają na przyjęciach, niestety sami organizują je bardzo rzadko. Nawet, jeżeli nie masz doświadczenia w przygotowaniu przyjęcia, poradzisz sobie doskonale.
Zapraszam Cię tutaj. Dowiesz się więcej o przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia.

Podziękowania Card Design World zwróciły Twoją uwagę? Zachęcam do rezerwacji terminu już teraz. Nie musisz decydować się od razu na wzór, ani mieć gotowej listy gości. Ale możesz mieć już pewny termin, wstępny zarys projektu, a co najważniejsze- spokojną głowę. Do każdego zestawu papeterii możesz dopasować pamiątkę, która z pewnością wywoła wiele wzruszeń teraz i po wielu latach…

Zaprojektujmy dzieciom wspomnienia