Kolekcje

zaproszenia, podziękowania
Perłowa kolekcja komunijna
Papeteria
Music Box
Pamiątka
Już niebawem nowa kolekcja…

A gdy szukasz czegoś, co zaskoczy… unikatowością, charakterem, stylem.

W Card Design World dbam o to, abyś miała możliwość zamówienia ekskluzywnej papeterii, oraz zestawów które spinam w przepiękne kolekcje.

Projekt jaki powstanie dla dziecka będzie zawierał w sobie większość informacji jakie przekażesz, a połączenie ich, oraz wplecenie w tematykę uroczystości będzie z pewnością zaskakujące.

Zestaw papeterii może być odpowiedzią na Twoje oczekiwania.


W galerii strony znajdziesz stylową, Perłową kolekcję komunijną, która tworzy niesamowity zestaw. Jest to zdecydowanie oferta dla Mamy, która ceni nowoczesny, wykwintny styl przyjęcia, a zarazem dba o swój cenny czas.

Kolekcja pudełeczek Music Box powstała w odpowiedzi na oczekiwania moich klientek, szukających oryginalnych upominków komunijnych. Motyw muzyczny bardzo chętnie wykorzystujemy w pudełeczkach na różne okazje. Pudełeczka muzyczne pobudzają dziecięce zmysły i wywołują uśmiechy już od kilku lat.

To właśnie w Card Design World powstały pierwsze pamiątki na dziecięce uroczystości kościelne, których design nie jest przeładowany symboliką religijną. Poza tradycyjnymi życzeniami związanymi z uroczystym dniem, dziecko znajdzie życzenia i elementy zaprojektowane specjalnie dla niego.

Jak zamówić nowy projekt ?

Zajrzyj do zakładki zamówienia