Kolekcje

zaproszenia, podziękowania
Perłowa kolekcja komunijna
Papeteria
Music Box
Pamiątka
Już niebawem nowa kolekcja…

W Card Design World dbam o to, abyś miała możliwość zamówienia ekskluzywnych zestawów, które spinam w przepiękne kolekcje.

Gdy szukasz odpowiedniego prezentu, lub upominku, często brakuje Ci szerszej oferty, która byłaby dopełnieniem wybranego produktu. Kolekcja może być odpowiedzią na Twoje oczekiwania.

W galerii strony znajdziesz stylową, Perłową kolekcję komunijną, która tworzy niesamowity zestaw. Jest to zdecydowanie oferta dla Mamy, która ceni nowoczesny, wykwintny styl przyjęcia, a zarazem dba o swój cenny czas.


A gdy szukasz czegoś, co zaskoczy… unikatowością, charakterem, stylem.

Kolejna, Kolekcja pudełeczek Music Box powstała w odpowiedzi na oczekiwania moich klientek, szukających oryginalnych upominków komunijnych. Motyw muzyczny bardzo chętnie wykorzystujemy w pudełeczkach na różne okazje.

To właśnie w Card Design World powstały pierwsze pamiątki na dziecięce uroczystości kościelne, których design nie jest przeładowany symboliką religijną. Poza tradycyjnymi życzeniami związanymi z uroczystym dniem, dziecko znajdzie życzenia i elementy zaprojektowane specjalnie dla niego.

Projekt jaki powstanie dla dziecka będzie zawierał w sobie większość informacji jakie przekażesz, a połączenie ich, oraz wplecenie w tematykę uroczystości będzie z pewnością zaskakujące.

Czy wiemy jaki będzie efekt końcowy? Nie wiemy, ponieważ jest to zamówienie indywidualne, dlatego proszę Cię o zaufanie. Jeżeli przeglądając galerię strony podoba Ci się charakter i charakterystyczny styl pokazanych prac- to oznacza nasz wspólny sukces już na starcie nowego projektu. Wszystkie szczegóły omawiamy wspólnie, więc zaznacz podczas naszej rozmowy wszystkie ważne detale dotyczące Twoich oczekiwań. Omówimy elementy pamiątki, ogólny design i teksty. Będziemy w stałym kontakcie, abyś mogła na bieżąco mieć wpływ na projekt.

Najczęściej klientki z zaufaniem powierzają wykonanie projektu i pamiątki, sugerując jedynie kolorystykę i kilka ważnych dla nich elementów, lub tekstów. Nasza współpraca kończy się zawsze pozytywnie i rozstajemy się zadowolone.

Jak zamówić nowy projekt ?

Zajrzyj do zakładki zamówienia indywidualne, gdzie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapraszam również do szybkiego kontaktu przez formularz kontaktowy