zaproszenie na Komunię w rulonie

Zaproszenia i papeteria komunijna

Jaka papeteria jest potrzebna na Pierwszą Komunię?

Jednym z pierwszych elementów przygotowań w roku komunijnym jest ustalenie całej oprawy przyjęcia.

Styl, kolorystyka, motyw przewodni.


Ulubiona kolorystyka dziecka mogą być idealnym punktem zaczepienia i wstępem do organizacji, oraz dekoracji wymarzonego przyjęcia.

Wzór papeterii jaką wybierzesz dopasujesz do wybranego stylu przyjęcia.
Zaproszenia jak i podziękowania dla gości są już stałym elementem każdego z nich.

Dla Rodziców Chrzestnych można zamówić pamiątki, lub małe albumiki na pamiątkę tego dnia.

Menu i winietki ba pierwszą komunię
Papeteria z Perłowej kolekcji Card Design World

Na stołach pojawią się winietki, oraz stylowe menu.

Ciekawym akcentem może być dekoracyjny plakat Pierwsza Komunia Święta z imieniem dziecka, a także dekoracyjne etykiety na stół.

Od niedawna na przyjęciach komunijnych zaczęły pojawiać się księgi gości- podobne jak w przypadku ślubów. Ja osobiście polecam miły zamiennik- książeczki wspomnień, z miejscem na wpisy gości.

Zaproszenia na Komunię

Możesz już dziś wspólnie z dzieckiem rozpocząć rozglądanie się za zaproszeniami, które będą zapowiedzią tego wyjątkowego dnia.

Wybór z pewnością nie będzie łatwy i zajmie więcej czasu niż przypuszczałaś.

Zaproszenia powinny oddawać charakter planowanej uroczystości, oraz wprowadzać w klimat organizowanego przyjęcia.

Który wzór zaproszenia wybrać?

Wybierając zaproszenia w Card Design World, możesz zdecydować się na gotowy wzór, masz możliwość również zrealizowania swojego pomysłu.

Podziękowania dla gości

Powinnaś przygotować również małe podziękowania dla gości.
Tak naprawdę, możecie wspólnie z dzieckiem wykonać je w domu i skorzystać z gotowych etykiet. Mogą to być słoiczki z miodem, lub pudełeczka z aniołkiem.
Dla rodziców Chrzestnych postaraj się o wyjątkową formę podziękowań, która będzie dla nich pamiątką na lata. Może to być fotoplakat w ramce, lub mini albumik z personalizowanym tekstem podziękowań.

Podziękowania
Podziękowania z Perłowej kolekcji komunijnej Card Design World


W Card Design World znajdziesz szeroką gamę wzorów, jak i zamówisz projekt indywidualny, który można wykorzystać w podziękowaniach, a nawet winietkach na stół. Zapytaj o szczegóły tutaj

Nie jesteś pewna co tak właściwie będzie Ci potrzebne? Powinnaś jak najszybciej to ustalić, aby oszczędzić sobie stresu później.

Mamy, które trafiają do Card Design World, na swojej liście mają zaproszenia, podziękowania dla Chrzestnych, oraz mniejsze podziękowania dla Dziadków i pozostałych gości. Szukają również pamiątki dla swojej pociechy, oraz albumu na zdjęcia. W zależności od stylu przyjęcia, decydują się na inne elementy papeterii, takiej jak menu, winietki, plakat powitalny, Dla gości, którzy z przyczyn niezależnych od siebie nie wezmą udziału w uroczystości, przygotowujemy mini albumiki.

Wzór i kolorystykę papeterii rozpoczynamy od wyboru zaproszeń. Styl przyjęcia na jaki zdecydujesz się, ułatwi te wybór.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że jeżeli nie masz zbyt dużo wolnego czasu, lub pomysłu na całą papeterię potrzebną na przyjęcie komunijne, świetnym pomysłem jest zamówienie całej kolekcji papeterii w jednym miejscu.

zaproszenia, podziękowania
Perłowa kolekcja papeterii / Card Design World /

Polecam Ci Perłową kolekcję papeterii , przygotowaną z myślą o idealnym przyjęciu komunijnym

Polecam Ci rozwiązanie, które nie tylko oszczędza Twój cenny czas. Papeteria zamówiona w kolekcji, jest spójna i dzięki temu zaskakująco reprezentatywna.

Jeżeli nie możesz znaleźć nic interesującego- nie martw się. Jest możliwość modyfikowania wzorów, aby jak najbardziej odpowiadały Twoim oczekiwaniom.

niebieskie zaproszenia na Komunię

Gustowną papeterię okolicznościową, znajdziesz również w sklepie Card Design World. Wirtualne półki będą powolutku wypełniały się produktami komunijnymi.

Aby wybrać wzór, zapraszam również do galerii.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *