Papeteria okolicznościowa

zaproszenia
Papeteria na Komunię
zaproszenia
Papeteria na Chrzest Święty
zaproszenia
Zestawy i Kolekcje papeterii

Gdy organizujesz uroczystość, lub przyjęcie dla dziecka, pierwsze myśli biegną w stronę papeterii.

Często to trudny temat dla rodziców, którzy z reguły bywają na przyjęciach, niestety sami organizują bardzo rzadko. Nawet, jeżeli nie masz doświadczenia w przygotowaniu przyjęcia, poradzisz sobie doskonale. Jeżeli masz mieszane uczucia, jaka papeteria powinna znaleźć się na liście do odhaczenia, chętnie doradzę. Zachęcam do kontaktu.

Jeżeli Twoje dziecko przygotowuje się do przyjęcia Pierwszej Komunii, a Ty tym samym do organizacji przyjęcia komunijnego, zapraszam Cię tutaj. Dowiesz się więcej o przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia.

Jeżeli Twoje dziecko niebawem przyjmuje sakrament, to na pewno coraz częściej szukasz w sieci inspiracji na przyjęcie, dekoracji, zaproszeń, podziękowań… Twoja głowa robi się niespokojna na samą myśl o przygotowaniach i organizacji przyjęcia?

Papeteria to jeden z pierwszych elementów, które wybierzesz na uroczystość Twojego dziecka.

Zachęcam do rezerwacji terminu już teraz. Nie musisz decydować się w tym momencie na wzór, ani mieć gotowej listy gości. Ale możesz mieć już pewny termin, wstępny zarys projektu, a co najważniejsze- spokojną głowę. Do każdego zestawu możesz dopasować pamiątkę, która z pewnością wywoła wiele wzruszeń teraz i po wielu latach..

Zaprojektujmy dzieciom wspomnienia